אודות בית הספר

אודות בית הספר

אודות בית הספר

האוויר שאנו נושמים, המזון שאנו אוכלים, המים שאנו שותים ואף הכבישים בהם אנו נוהגים ושירותי הבריאות הניתנים – כולם בטוחים יותר בזכות מדיניות ותוכניות בריאות ציבור.

איומים בריאותיים מתמשכים כגון סרטן, מחלות לב, שבץ, דיכאון, תת תזונה, מלריה, איידס ומגיפות שפעת ממשיכים לרדוף את החברה שלנו, כפי שעושה שורה של חששות רפואיים, כגון עישון, השיעור העולה של השמנת יתר, אורח חיים ישבני והשפעות בריאותיות שליליות של דחק ועוני.

בית הספר לבריאות הציבור הוקם באוניברסיטת חיפה לפני פחות מעשור בכדי לטפל ברווחתם של אזרחי מדינת ישראל ולקדם נושאי בריאות גלובליים הללו באמצעות למידה, גילוי ותקשורת.

מיום הקמתו, בית הספר לבריאות הציבור אימץ גישה בינתחומית והוא מתבסס על מדעי החברה בכדי להבין בצורה טובה יותר התנהגויות הקשורות לבריאות ולמנוע מחלות.

בית הספר לבריאות הציבור מכשיר את הדור הבא של אנשי מקצוע בבריאות הציבור בישראל בתחומים של בריאות הקהילה, קידום בריאות, ניהול שירותי בריאות, בריאות סביבתית, אפידמיולוגיה והתנהגות תזונתית.

תכנית לימודים אקדמית בנויה כך שתכין את הסטודנטים לתפקידים במערכת הבריאות, התעשייה הרפואית, מוסדות מחקר ואקדמיה, ארגונים בינלאומיים וארגונים לא ממשלתיים.

מה הופך את בית ספרינו למיוחד?
התכנית האקדמית